Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Gizlilik Politakası

Merhaba değerli ziyaretçimiz/müşterimiz.

Showbebek.com sitesini ziyaret ederek ve ürün siparişi/satın alma yaparak bu sayfada bulunan tüm maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.

Showbebek.com gizlilik ilkeleri maddeler halinde aşağıda açıkca belirtilmiştir.

- Showbebek.com başka herhangi bir site veya sosyal ağ üzerinden hizmet vermemektedir. Kopya/benzer site veya sosyal ağlar üzerinden yapılacak hiçbir işlemden showbebek.com sorumlu tutulamaz.

- Showbebek.com sizden hiçbir şekilde kredi kartı bilgisi istemez ve alışverişlerde kredi kartı kullanılmasını talep etmez. Satışlarımız sadece banka havalesi ve kapıda ödeme sistemi ile yapılmaktadır.

- Showbebek.com sitemiz üzerinde herhangi bir şekilde kredi kartı işlemi yapılmadığı için SSL koruma sistemi uygulanmamaktadır.

- Showbebek.com sitemizde bazı sayfalarda sizden telefon numarası, adres, isim vs. gibi özel bilgilerinizi talep edebilir. Bu bilgilier hiçbir şekilde 3.şahıs/firma ile paylaşılmaz.

- Showbebek.com sitemiz üzerinde bulunan ürünler genelde stokta bulunur ve iş saatleri içerisinde verilen siparişler aynı gün veya ertesi gün içerisinde kargoya verilir. Ancak yoğunluk ve stok tükenmesi durumunda ürün imal edilip 1 hafta (7 Gün) içerisinde verilen adrese gönderilir.

- Showbebek.com sitemiz üzerinde yer alan telefon numarası, email ve iletişim formu harici yollar ile iletişim sağlanarak edilen bilgi ve sipariş gibi hiç bir işlemden showbebek.com sorumlu tutulamaz. Lütfen sadece sitemiz üzerinde yazılı olan bilgileri kullanarak iletişim kurunuz.

Showbebek.com olarak sizlerin en güvenli ve sorunsuz şekilde en iyi ürünlere sahip olmanızı amaç edindik. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.